Перейти к содержанию
Авторизация  
ГенераторБабла

Купівля сушарки для рушників

Рекомендуемые сообщения

Привіт друзі! Я придбав собі квартиру, а в ній у ванній кімнаті відсутня сушарка для рушників, тому я планую її придбати. Порадьте мені варіанти такої сушарки, та інтернет-магазин, де її вигідно куплю. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Досить не поганим варіантом являється рушникосушарка електрична KOSSER Стійка РС01ЕLR з нержавіючої сталі з терморегулятором https://iwarm.com.ua/rushnykosusharky-ua/polotencesushiteli-stojki-ua яку ти зможеш вигідно придбати в інтернет-магазині iWARM. Рушникосушарка KOSSER Стійка РС01ЕLR - ідеальне рішення для будь-якої ванної кімнати.

Вражає висока якість виготовлення з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і стійкість до корозії. Терморегулятор дозволяє точно контролювати температуру, щоб ваші рушники завжди були сухими і теплими. Компактний дизайн забезпечує ефективне використання простору. Все це робить KOSSER Стійка РС01ЕLR незамінним аксесуаром для забезпечення комфорту і гігієни в вашій ванній кімнаті.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я даже и не помню где покупали... обычный какой-то магазин где продается вся сантехника и прочее

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×