Перейти к содержанию
Авторизация  
Sherman

Як обирати велосипед?

Рекомендуемые сообщения

Шукаю велосипед, але вибір величезний і я трохи загубився. Хотів би знайти щось надійне для міських поїздок, але з можливістю виїхати на природу у вихідні. Чи варто звертати увагу на електровелосипеди? Бюджет дозволяє, але не впевнений, що це оптимальний вибір. Може, є моделі, які поєднують комфорт, якість і не заб'ють по кишені? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вони чудово підходять і для міста, і для легких поїздок за межі. Звісно, важливо звертати увагу на якість акумулятора, дальність ходу на одному заряді та загальну надійність. Щодо бюджету, то цілком можна знайти щось середнього класу, що задовольнить твої потреби. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так, я теж схиляюся до електровелосипеда зараз. Цікаво, яка модель буде оптимальною? Чи є варіанти, що особливо виділяються на ринку? Хочеться, щоб велосипед був не просто засобом пересування, а й джерелом задоволення від катання. Як на мене, це має бути щось із хорошим співвідношенням ціни та якості.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 минуты назад, Sherman сказал:

Шукаю велосипед, але вибір величезний і я трохи загубився. Хотів би знайти щось надійне для міських поїздок, але з можливістю виїхати на природу у вихідні. Чи варто звертати увагу на електровелосипеди? Бюджет дозволяє, але не впевнений, що це оптимальний вибір. Може, є моделі, які поєднують комфорт, якість і не заб'ють по кишені? 

Хотів би тобі порадити переглянути велосипед Crosser Ultra Hydraulic  https://veliki.com.ua/ua/goods_e-bike-crosser-ultra-hydraulic-29.htm в інтернет магазині "Veliki"! Це електровелосипед, що ідеально підійде для твоїх потреб: міські поїздки та виїзди на природу. Він має потужну батарею для довгих поїздок, а також гідравлічні дискові гальма для ефективного гальмування у будь-яких умовах.

Додатково, рама велосипеда зроблена так, що забезпечує комфорт під час катання, а великі колеса на 29 дюймів допоможуть легко долати перешкоди. Ціна на нього дійсно файна, якщо порівнювати з аналогами, а доставка по Україні від "Veliki" робить покупку ще привабливішою.

image.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×