Перейти к содержанию
Авторизация  
ProTexnik25

Холодильник із сухим заморожуванням

Рекомендуемые сообщения

Я вперше купую холодильник і чув про технологію No Frost. Мене цікавить, чим вона відрізняється від звичайних холодильників? Чув, що у таких холодильниках не утворюється іній, але це правда? Як це працює і чи це зручно? Цікавить насамперед довговічність та економія електроенергії.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Гарний вибір цікавитись No Frost. Ця система дійсно запобігає утворенню інею та льоду всередині холодильника, що полегшує його догляд. Це досягається за рахунок циркуляції холодного повітря всередині, яке рівномірно розподіляється по всьому об'єму. Це не тільки зручно, але й зберігає продукти свіжими довше, запобігаючи утворенню конденсату. Однак, варто врахувати, що холодильники з No Frost можуть бути трохи шумнішими і дорожчими в обслуговуванні.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Тепер краще розумію принцип роботи No Frost. Але мені цікаво, як часто такі холодильники потребують обслуговування? Чи правда, що вони споживають більше електроенергії? Хочеться вибрати модель, яка буде економічною у довгостроковій перспективі. Ще важливим є питання шуму, наскільки це критично на практиці?
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Только что, ProTexnik25 сказал:

Тепер краще розумію принцип роботи No Frost. Але мені цікаво, як часто такі холодильники потребують обслуговування? Чи правда, що вони споживають більше електроенергії? Хочеться вибрати модель, яка буде економічною у довгостроковій перспективі. Ще важливим є питання шуму, наскільки це критично на практиці?

Холодильники із системою No Frost дійсно можуть споживати трохи більше електроенергії, але це компенсується зручністю використання та збереженням свіжості продуктів. Щодо шуму, то сучасні моделі досить тихі. Щодо обслуговування, то вони практично не вимагають його, крім стандартного чищення. Рекомендую звернути увагу на інтернет-магазин Алло, там ви знайдете широкий асортимент холодильників https://allo.ua/ua/holodilniki/ з системою No Frost від різних виробників.
Ви можете вибрати модель, виходячи зі своїх переваг за розміром, функціональністю та дизайном. Крім того, Алло пропонує зручні умови доставки та встановлення, а також гарантійне обслуговування. Це відмінний вибір для тих, хто цінує якість та комфорт.
776.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×