Перейти к содержанию
Авторизация  
ГенераторБабла

Який лікер краще придбати на свята?

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! До мене на Новорічні свята планують завітати друзі, та окрім шампанського хочу придбати якийсь дуже смачний лікер. Порадьте смачні варіанти, та онлайн магазин, в якому його можна вигідно придбати. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я сам найбільше чомусь саме люблю лікери, тому на свята даний напій завжди є на моєму столі. Тобі можу підказати де його купую там, мабуть, є лікери всіх можливих смаків, та ціни дуже привабливі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я люблю солодкий алкоголь, тому навіть шампанське купував солодке. А який лікер особисто ти любиш найбільше? А магазин звичайно мене цікавить, залиши мені на нього посилання. Дякую! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Смакує мені найбільше лікер Vana Tallinn Ice-Cream, 16% https://maudau.com.ua/category/likery-i-nalyvky/product_brand=vana-tallinn а замовляю його вже не вперше в інтернет-магазині Maudau. Даний лікер має приємний вершковий смак ванільного морозива. Його можна пити як в чистому вигляді, так і додавати в каву чи морозиво, та готувати різні цікаві коктейлі.
 
В магазині на нього зараз до свят діє дуже не погана знижка, що дозволить тобі його купити практично за половину ціни. Раджу купувати декілька пляшок одразу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×