Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Оформити електронний цифровий підпис в Україні

Рекомендуемые сообщения

Хочу розібратися із процесом отримання електронного цифрового підпису в Україні. Чи є тут хто-небудь, хто вже пройшов цей шлях? Які кроки потрібно виконати? Які сервіси ви рекомендуєте? Буду вдячний за будь-яку допомогу та поради!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Так, я маю досвід отримання електронного цифрового підпису в Україні. Основний крок - отримати ключ від атестованого провайдера. Рекомендую звернутися до "Український Центр Сертифікації". Це один із шляхів. Може ще хтось підкаже якісь альтернативи…

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
4 минуты назад, Alinka сказал:

Так, я маю досвід отримання електронного цифрового підпису в Україні. Основний крок - отримати ключ від атестованого провайдера. Рекомендую звернутися до "Український Центр Сертифікації". Це один із шляхів. Може ще хтось підкаже якісь альтернативи…

Дякую за відповідь. А ще цікавить, які документи потрібні для отримання цифрового підпису? Чи складно і швидко  все це оформити?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Привіт! Щодо отримання електронного цифрового підпису в Україні, рекомендую звернутися до сервісу DepositSign. Вони спеціалізуються на цифрових підписах та мають досвід роботи в Україні. Для початку, зареєструйтесь на їхньому веб-сайті Depositsign.com і подайте заявку на отримання цифрового підпису. Вам буде потрібно надати копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також пройти процедуру аутентифікації. DepositSign співпрацює з органами державної влади та використовує найсучасніші технології для забезпечення безпеки та надійності цифрових підписів. Їхні послуги швидкі та ефективні, а служба підтримки завжди готова вам допомогти. Необхідно відзначити, що DepositSign відповідає всім законодавчим вимогам України, тому ви можете бути впевнені у законності та визнанні вашого цифрового підпису. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×