Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Хочу купити робот-пилосос

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня! Вже давно хочу придбати собі робот-пилосос. Але не знаю, як вибрати правильний. Які характеристики важливі, і що обов'язково треба враховувати при виборі? Дякую за відповіді!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для вибору робота-пилососа важливо звертати увагу на його потужність, тип системи навігації, об'єм бака для сміття та акумулятор. Також важливим є функціональні можливості, такі як вологе прибирання чи зони обмеження. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дякую за відповідь. Обов'язково буду звертати увагу на ці параметри. Може ви б порадили якусь конкретну модель, на яку слід звернути увагу. Бажано з власного досвіду, якщо такий є.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Якщо вам потрібен хороший та надійний робот-пилосос, то раджу вам звернути увагу на роботи-пилососи Xiaomi  https://allo.ua/ua/roboty-pylesosy/proizvoditel-xiaomi/   , бо це відомий бренд з гарною репутацією. Можете подивитися, наприклад, модель Xiaomi Mi Robot Vacuum. Він оснащений потужним мотором, алгоритмом LDS навігації для точного переміщення та вбудованим акумулятором. Є можливість вологого прибирання. Додатково, ви можете керувати ним через смартфон за допомогою додатка Mi Home.

Скриншот 11-12-2023 114231.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×