Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Яку материнську плату краще купити?

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня всім! В мене згоріла материнська плата в комп'ютері, і тепер треба швидесенько купити нову, але я в ній зовсім погано розбираюсь. Порадьте мені варіанти, та онлайн магазин в якому її можна купити.  

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Материнська плата дуже важлива складова у комп'ютера, тому важливо серйозно віднестися до її вибору. Від себе можу порадити хороший онлайн магазин, в якому є всі можливі материнські плати та інші складові для комп'ютера, по хорошим цінам. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Розуміючи це, я і звернувся на форум, бо самостійно я оберу щось не те. Можливо ти зможеш порадити хорошу материнську плату, не за всі гроші світу, та онлайн магазин в якому її можна купити? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Досить не погана материнська плата Gigabyte B450 AORUS ELITE V2 https://telemart.ua/ua/motherboard/ яку раджу тобі придбати в інтернет-магазині Telemart. Дана материнська плата призначена для збирання сучасної настільної ПК системи. Вона оснащена сокетом AM4, який розроблений для процесорів AMD Ryzen другого і третього поколінь, а також Ryzen з графікою Radeon Vega та першого покоління Ryzen. Материнська плата підтримує пам'ять типу DDR4 і має чотири слоти для неї, працюючи в двоканальному режимі без підтримки ECC та буферизації. Вона також має можливість підключення декількох моніторів завдяки портам HDMI і DVI-D.

Ця плата оснащена високоякісними аудіоконденсаторами і має екранування для зменшення шумів, а також LED-підсвічення для аудіопідсистеми. Крім того, вона підтримує функцію RGB FUSION для створення багатозонального світлового шоу, а також підтримує цифрові Digital LED і RGB LED лінійки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×