Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Вибір якісної дитячої куртки

Рекомендуемые сообщения

Товариші, допоможіть будь ласка порадою. Шукаю якісну дитячу куртку для свого сина. Хочу, щоб вона була теплою, водонепроникною і зручною для активних ігор на вулиці. Які бренди чи моделі вам вдалося вже випробувати і які вони вас вразили? Дуже ціную ваші досвід та рекомендації!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Привіт! З нетерпінням поділюся своїм досвідом. Ми купили куртку від Columbia для нашої доньки минулої осені і дуже задоволені. Вона має теплу підкладку, і водонепроникна тканина добре захищає від дощу. При цьому, куртка не обмежує рухів, що дозволяє активно грати. Рекомендую!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дякую за рекомендацію! Columbia - це дуже гарний бренд. Я чув багато хороших відгуків про їхні товари. А як на рахунок інших брендів? Можливо, в когось є досвід з The North Face чи Patagonia? Чув, що вони також виготовляють якісні дитячі куртки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
16 минут назад, Петрович сказал:

Товариші, допоможіть будь ласка порадою. Шукаю якісну дитячу куртку для свого сина. Хочу, щоб вона була теплою, водонепроникною і зручною для активних ігор на вулиці. Які бренди чи моделі вам вдалося вже випробувати і які вони вас вразили? Дуже ціную ваші досвід та рекомендації!

Вітаю всіх! Можу дати від себе рекомендації, так як досить часто купую дитячий одяг, в тому числі куртки. Звісно, я можу порекомендувати вам звернутися до магазину "Ма". Тут ви знайдете широкий вибір дитячих товарів, включаючи якісні дитячі куртки https://ma.com.ua/ua/odezhda/verkhnyaya-odezhda/outerwear_type=kurtki  від відомих брендів. Я особисто купувала куртку для свого сина в цьому магазині, і була дуже задоволена. Їхні консультанти завжди готові надати професійну допомогу у виборі. Також, якщо ви зареєструєтеся на їхньому сайті, ви отримаєте додаткові знижки та можливість брати участь у акціях.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×