Перейти к содержанию
Авторизация  
Bassa

Коли уже зявиться в продажі новий Айфон 15?

Рекомендуемые сообщения

Хлопців, хто думає про покупку новинки від Apple? Де купуватимете? Зараз багато магазинів почали вже продавати цю модель телефону, але кому довірити таку дорогу покупку?
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мені здається купувати треба лише у офіційного представника техніки Apple. Так ви будете впевнені, як телефон і будете знати, що вам не підсунули підробку. Я б так зробив.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я думаю, поки монітору ціни, ще не в усіх магазинах цей телефон є в наявності. Ціни практично скрізь однакові, за модель телефону iPhone 15 Pro доведеться віддати більше 800 доларів.
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Только что, Bassa сказал:

Я думаю, поки монітору ціни, ще не в усіх магазинах цей телефон є в наявності. Ціни практично скрізь однакові, за модель телефону iPhone 15 Pro доведеться віддати більше 800 доларів.
 

І це цілком адекватна вартість, тому що новий телефон реально дуже крутий. Ви дивилися презентацію? Якщо ні, то подивіться підсумки презентації Айфон 15, а ще загляньте на сайт Алло і подивіться, які красиві моделі 15 айфону вони додали собі в каталог.

Я для себе вирішив, що купуватиму цю новинку, тому що мені телефон потрібен в першу чергу для роботи, а завдяки новій моделі Apple iPhone 15 https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_15/ мені вдасться ще краще оптимізувати всі робочі процеси в смартфоні, працювати стане простіше і зручніше.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×