Перейти к содержанию
Авторизация  
ГенераторБабла

Який смартфон подарувати дівчині?

Рекомендуемые сообщения

Привіт всім! У моєї дівчини днями буде День народження, і я вирішив подарувати їй смартфон, оскільки в неї він дуже старий. Порадьте мені який смартфон купити, бажано, щоб не дуже дорогий, приблизно до 7 тисяч гривень. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Смартфон це чудова ідея для подарунка, і насправді до 7 тисяч можна придбати досить не поганий варіант. Особливо якщо потрапити на хороший інтернет-магазин де є знижки. Я можу тобі порадити такий магазин, в ньому купував собі смартфон, і для дружини. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Моя дівчина дуже любить робити селфі, тому для неї важливо щоб була якісна камера та нормальна пам'ять. Можливо порадиш смартфон з такими характеристиками, та за такою ціною? Завчасно вдячний! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Думаю, що Samsung Galaxy A14 4/64GB Silver https://zhuk.ua/smartfony/ гарний вибір подарунка для дівчини. Цей смартфон має привабливий дизайн і приємний сріблястий колір. Його 4/64GB пам'ять дозволить зберігати багато фотографій, відео та інших файлів.
 
Також, він працює на популярній операційній системі Android, що забезпечить широкі можливості для використання різних додатків та ігор. Його основна камера має 50 Мп, тому фотографії виходять якісні та красиві. На дану модель діє не маленька знижка, та він представлений в декількох кольорах.
 
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×