Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Доставка піци у Львові

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! Я по роботі буду з понеділка у Львові, і мені потрібно, щоб ви порадили мені службу доставки піци в даному місті. Я піцу дуже люблю, оскільки не полюбляю готувати, а смачно поїсти люблю. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Не ти один такий, я також коли лінуюся готувати, а це трапляється часто, замовляю піцу. Знаю я досить чудову службу доставки, яка мені подобається найбільше, і її послугами користуюся не один рік. Якщо хочеш, можу залишити посилання на їх сайт. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я неодружений, і звик саме до такої їжі, коли одружусь можливо звички зміняться) Залишай посилання, я детально ознайомлюсь з меню, адже не кожна піца мені підійде, я гурман, а також погляну які ціни. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
(изменено)
Ось перейди за посиланням https://dominos.ua/uk/lviv/pizza/ і ти потрапиш на сайт служби доставки піци  Domino’s Pizza, там можеш ознайомитись з меню, і навіть замовити ту піцу, що подобається. Вибір піц у них великий, близько 30 різновидів, тому кожен зможе знайти для себе саму смачну.
 
Хоча особисто мені подобаються всі, кожна по своєму. Є також можливість замовити піцу, з тих інгредієнтів, що бажаєш, таким чином виготовлять особливу та унікальну піцу. Доставка швидка, не більше 30 хвилин. Піца завжди смачна, та начинки багато, для мене це важливо. 
Изменено пользователем ГенераторБабла

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×