Перейти к содержанию
Авторизация  
ГенераторБабла

Купівля мінімийки

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! Хочу купити собі не велику мінімийку, щоб самостійно мити машину і проводити прибирання біля будинку. Порадьте мені інтернет-магазин, де її можна вигідно купити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мінімийка дуже крута штука, я її собі придбав рік тому, вже забув як це їздити в автомийку, мию машину самостійно за 15-20 хвилин. Можу підказати, де її купував, там є з чого вибрати і ціни хороші.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ось і у мене часто просто немає часу відвезти машину на мийку, а погода дощова, і автомобіль мажеться швидко. Буду дуже вдячний за інформацію про магазин, де ти купував мінімийку, і ще цікаво яку купував ти собі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Купував я собі мінімийку Karcher До 2 Compact в інтернет-магазині Керхер https://karcher-plus.com.ua/ua/ плюс там їх дуже багато на будь-який бюджет.

З її допомогою я сам мию ідеально свій автомобіль, та й меблі що на вулиці, теж мию завдяки їй. Мені подобається, що можна оплачувати після отримання замовлення, і є можливість повернення. А замовлення від 5000 гривень взагалі доставляють безкоштовно. Вся техніка із гарантією. Тому бажаю тобі вдалих покупок!

5734573245.400x400.jpg.fcfc9ca1f1f519ea4a4538ed66d50847.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×