Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Корм для котів, де краще купувати?

Рекомендуемые сообщения

Добрий вечір всім. Хочу для своїх котів купити якийсь корм. Вони в мене і звичайну їжу їдять із задоволенням, але хочу, щоб вони ще й отримували потрібні для них вітаміни. Порадьте мені надійний зоомагазин, будь ласка.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
(изменено)

Вітаю. У мене також коти нормально поїдають звичайну їжу. Але корм іноді їм купую, тому що в ньому містяться всі необхідні вітаміни, які потрібні для їх організму.

Изменено пользователем Sender

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мені про це говорили і мої друзі, і знайомий ветеринар. Ось вирішив купити. А у який зоомагазин мені звернутися я не знаю. Ви де купуєте? І який корм краще вибрати? Допоможете мені?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Із задоволенням допоможу вам. Я купую лише в інтернет-магазині зоотоварів MasterZoo. Вам теж раджу сюди звернутися. Великий вибір кормів для котів  https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/  ви знайдете лише тут. Це чудовий магазин, де є дуже великий вибір різноманітних товарів для тварин. Довіряю йому вже тривалий час. Завжди доступні ціни, свіжий корм і асортимент величезний. Можу порекомендувати корм Brit Premium by Nature Cat Indoor. Він містить у собі пребіотик, який покращує травлення вихованця. Також є багато вітамінів, які сприяють здоров'ю кота. На сайті магазину є інші чудові варіанти. Вибір великий. Вдалої покупки.

96724473530050.webp

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Мы ценим наших клиентов и стремимся предоставлять лучшие услуги перевода с высоким уровнем удовлетворенности. Наша цель - сделать процесс перевода максимально простым и эффективным. Мы гарантируем высокое качество и своевременное выполнение заказов. https://pereklad.ua/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Можно выбрать зоомагазин или супермаркет.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я покупаю в супермаркете, потому что уже сравнивала цены с зоомагазинами и поняла что так дешевле. Плюс еще можно заказать онлайн вместе с продуктами питания для семьи и не переплачивать за доставку. Вот если захотите сделать заказ,  Megamarket каталог  . Там я обычно нахожу недорогой и качественный корм.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×