Перейти к содержанию
Авторизация  
ГенераторБабла

Скульптура з мармуру

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт! У мене декілька років тому трагічно загинула двоюрідна сестра, і я планую їй на могилі установити гарну мармурову скульптуру. Порадьте ритуальну службу, що займається виготовленням та установленням таких скульптур. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А якщо не секрет, де ти проживаєш? Якщо в Києві чи області, можу порадити досить не погану ритуальну службу, до якої я звертався рік назад, і вони мені виготовили дуже якісну скульптуру з мармуру, яку встановили на могилі у бабусі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Проживаю в Києві та сестра також похована в цьому місті. Підкажи мені, в якій ритуальній службі ти замовляв мармурову скульптуру для бабусі, і наскільки вона якісна? Буду вдячний за інформацію! 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Замовляв я скульптуру з мармуру https://www.prjadko.kiev.ua/ua/skulptura/marmurova-skulptura.html для бабусі в ритуальній службі "ПП Прядко". Вони вже не один рік роблять свою справу, і повністю прислуховуються до побажань.

Я бабусі замовляв скульптуру саме в вигляді янгола, а можна повністю в вигляді людини, та інші варіанти. Гарантія на таку скульптуру 10 років, хоча я впевнений, що вона простоїть і більше, та не втратить свій зовнішній вигляд. Доставку та установку, служба повністю бере на себе. 

 

1795124039__1_20180529_1565310639(1).thumb.JPG.636c1f67768e350eb47c4c25ef09c75c.JPG

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×