Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Купівля інвертора для дому

Рекомендуемые сообщения

Привіт друзі! Я наважився на покупку інвертора для дому, але не можу визначитись оскільки зовсім в них не розуміюсь. Порадьте мені такий інвертор, завдяки якому буде працювати техніка в домі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Зараз самим популярним являється гібридний сонячний інвертор, оскільки він може перетворювати сонячну енергію в електрику, та заряджатися від електромережі, оскільки в ньому є акумулятор. Саме такий я собі придбав, і дуже задоволений. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів, до нього потрібно купувати сонячні панелі? Також підкажи, будь ласка, який саме сонячний інвертор ти собі придбав, мене цікавить конкретно модель, і бажано вкажи магазин. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Так до нього потрібно докуповувати сонячні панелі, але він також може працювати від акумулятора. Купував я інвертор 48V/230V 5.5 кВт 5500 Вт MPPT 80A чистий синус, в гібридний, сонячний зарядний, в інтернет-магазині Intstyle https://intstyle.com.ua/ua/tovari-dlya-doma/elektrotovari/invertori/invertor-48v230v-55-kvt-5500-vt-mppt-80a-chistij-sinus-gibridnij-solnechnij-zaryadnoe  де мені з вибором дуже допомогли спеціалісти.
 
За допомогою інвертора в мене в домі працює вся моя побутова техніка. Також до нього можна підключати генератор і дозарядити, АКБ системи паралельно використовуючи потужність генератора для побутових задач.
 
Screenshot_75.thumb.png.25281b5baa497ca53aff0580aabc07b6.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Оскільки встановлення таких систем це справа не проста і не дешева рекомендую вам розглянути пропозиції різних компаній. Ось як приклад , на сайті цієї компанії ви також можете дізнатися що собою представляє альтернативна енергія для дому https://sun-energy.com.ua/ а також отримати консультацію і стосовно вартості. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×