Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Де можна купити ігрову мишу?

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт. Я останнім часом захоплююсь різними комп'ютерними іграми. Хочу купити собі нову ігрову мишу, так як моя стара не підходить. Шукаю надійний магазин, де є такі в наявності. Що ви мені можете порадите? Хто де собі купував?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора. У мене для купівлі таких товарів є чудовий інтернет-магазин, де я декілька місяців тому придбав собі нову ігрову мишу. Якщо вас це зацікаввило, звертайтеся. З задоволенням вам допоможу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Ваша пропозиція мене зацікавила. Я нею неодмінно скористаюся. Підкажіть де ви купували собі ігрову мишу? В якому інтернет-магазині? Які у них ціни та вибір? І, якщо можете, допоможіть мене з вибором, будь-ласка. У мене просто немає досвіду в таких покупках.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я вам раджу звернутися до інтернет-магазину геймерських товарів "Зона51". Це надійний, перевірений часом магазин, якому я довіряю майже два роки. У них завжди доступні ціни та якісні товари. Вам я можу порекомендувати мишку SteelSeries Rival 5 (62551). Це дротова мишка з оптичним сенсором. На ній є 9 кнопок, має мультикольорове підсвічення. Дуже зручно лягає в руку. Я собі обрав таку і вона мене влаштовує. Бвльше вибору ігрових миш  https://www.3ona51.com/ua/gaming-mouses/ ви можете подивитися перейшовши на сайт магазину. В наявності є інші чудові варіанти. Вибір великий. Вам сподобається.

250.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×