Перейти к содержанию
Авторизация  
Петрович

Як лікувати застуду та грип

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора. Порадьте, будь ласка, щось від застуди чи гриппу. Щось я захворів. Не знаю, що це - грип чи застуда. Але почуваю себе погано - температура, нежить, горло болить, й сил зовсім немає, хоча цілий день у ліжку лежу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дивлячись яка температура у вас. При грипі звичайно дуже яскравий початок - відразу висока температуре, але відсутність нежитю та горло не болить. Це все може потім з'явитися. А може й не з'явитися.

А ось при застуді - усе поступово.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я більше схиляюсь до того, що у мене застуда. Хоча, до лікаря я не ходив. Так що може це й грип. Але ж лікування що грипу, що застуди однакове. Що там вірус, що там.

Приймаю Амізон, але щось ефекту не дуже помітив.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Грип, застуда - це все вірусні інфекції. Тому лікувати іх треба не антибіотиками, як деякі роблять, а противірусними препаратами. 

Мені, наприклад, дуже подобаються таблетки Гропринозин https://apteka-ds.com.ua/product/hroprynozyn-tabletky-500-mh-50-sht-000002211    Це вже старий препарат, але я про нього нещодавно дізнався. Мені лікар його від грипу порадив. 

Дуже гарний та дієвий препарат. Спробуйте.

Пачка п'ятдесят таблеток коштує 390 гривень. Приймати треба шість таблетки на день - тричі на дві таблетки. Можете анотацію на сайті прочитати. 

Скриншот 18-12-2022 223903.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×