Перейти к содержанию
Авторизация  
Bassa

Знижки в чорної п'ятниці!

Рекомендуемые сообщения

Всім привіт, хлопці, діліться своєю думкою щодо розпродажів чорної п'ятниці. Діліться, що вам вдалося придбати з хорошою знижкою в чорну п'ятницю раніше. Що будете купувати в цьому році?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я якось купила по акції халат в місцевому магазині білизни, повелася на розпродаж на честь Black Friday. Прийшла додому здерла Жовтий цінник зі знижкою, а під ним така ж ціна без знижки, було прикро.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Здоров. Власники магазинів, дуже добре заробляють на нас в чорну п'ятницю, не всі чесні і роблять чесні знижки. Треба це врахувати, щоб не попастися на пастку шахраїв.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
Только что, ГенераторБабла сказал:

Здоров. Власники магазинів, дуже добре заробляють на нас в чорну п'ятницю, не всі чесні і роблять чесні знижки. Треба це врахувати, щоб не попастися на пастку шахраїв.

Я вважаю, що безумовно, є магазини, де не обманюють, але їх одиниці. Більшість, реально роблять знижки, і це легко перевірити. Я планую придбати новий смартфон у магазині Фокстрот.

Подивився, що в розділі смартфони і мобільні телефони, крута знижка в чорну п'ятницю https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday на смартфон, який я давно хотів і це реальна знижка. Так як ще півроку тому і навіть рік тому, ціна була значно вище, на 2500 тисячі гривень, якщо що.

BEWdnCB4.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×