Перейти к содержанию
Авторизация  
Vovhik

Пуско-зарядний пристрій у Львові

Рекомендуемые сообщения

Привіт, у мене до вас є одне питаннячко, хто тестував  зарядку, чи правильно скакзати пуско-зардний пристрій для акумулятора авто ? Що скажіть? Вона реально швидко заряджає його, або це черговий дорогущий аксесуар для авто?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я її не тестував, але знаю що вона дуже швидко заряджає акумулятор. Це відноситься до останніх моделей 12 і 13 покоління. Обов'язково куплю собі таке зарядний. Хочу саме на два акмулятора, щоб одночасно можна було заряджати і кілька акумуляторів на авто

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Хочу спробувати! Звичайно ненайкращий, а взагалі будь-яку зарядку. Просто хочу сам особисто побачити як акумулятор по повітрю заряджається, тому що до сих пір не можу повірити, що таке можливо в принципі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
2 минуты назад, ГенераторБабла сказал:

Хочу спробувати! Звичайно ненайкращий, а взагалі будь-яку зарядку. Просто хочу сам особисто побачити як акумулятор по повітрю заряджається, тому що до сих пір не можу повірити, що таке можливо в принципі.

Це елементарна фізика найпростіших частинок. Ми ж таке в школі проходили. А тепер це вдалося і на практиці. Якщо чесно, то така технологія вже давно існує, просто лише недавно вона вийшла в широкі маси.
Причому, одним з найшвидших реально вважаються пуско-зарядні пристрої у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/zarjadnye-ustrojstva-dlja-avtomobiljnych-akkumuljatorov/ у магазині алло можна купити.

Використовують в своїх авто найостанніші розробки не тільки в області електроніки, але і нанотехнологій. Я змінив свою зарядку на пуско-зарядний пристрій і реально задоволений результатом.

CiCLUwA2.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×