Перейти к содержанию
Авторизация  
Sender

Поділіться відгуками про смартфон iPhone 14 Pro Max

Рекомендуемые сообщения

Доброї ночі. Хочу купити собі смартфон iPhone 14 Pro Max. Але майже  ніякої інформації по ньому не знайшов. Поділіться, будь-ласка, відгуками хто що знає про нього. Буду вам вдячний.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Привіт. Я декілька місяців тому придбав собі такий смартфон. Він має стильнрий вигляд, зручний у користуванні. Також він підтримує функцію безпровідної зарядки, має пам"ять 512 Гб. А саме важливе, як на мене, це функція розпізнавання обличчя. Завдяки цій функції ваш смартфон максимально захищено від сторонніх рук. Можу порекомендувати вам де краще за все придбати його. Але там потрібно робити замовлення. Це свідчить про те, що смартфон оригінальний, а не підробка. Якщо цікаво, з радістю допоможу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Дуже вам дякую за ваш відгук. Судячи з вашого коментаря, смартфон дійчно чудовий. Те, що на нього потрібно робити замовлення, це не проблема. Я знаю, що таким чином я захищений від того, щоб не придбати підробку. Порекомендуйте, будь-ласка, куди мені звернутися.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Зробити замовлення на смартфон iPhone 14 Pro Max ви можете на сайті інтернет-магазину "Фокстрот"  https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mobilnye_telefony_apple-iphone-14-pro-max.html у них завжди якісний товар. Тим паче зараз діють чудові знижки. Переходьте за посиланням і замовляйте. Чекати довго не доведеться. 

Окрім смартфону ви також можете звернути увагу на те, що на сайті є безліч чудових товарів для дому і не тільки. Завжди все якісне. Я довіряю цьому магазину. Рекомендую і вам. Ви будете задоволені. Вдалої покупки.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×