Перейти к содержанию
Авторизация  
Тимурий

Английский язык

Рекомендуемые сообщения

 Поделитесь, как английский язык учили?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Воспользоваться видеокурсами www.bistroenglish.com советую. С таким обучением можно реальные знания современного английского заполучить. Видеокурсы по авторской методике проводятся. Материал осваиваться на одном дыхании.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Я зараз знайшла для себе круту українську освітню платформу Промова, де вивчаю англійську і паралельно італійську мови. Сказати, що я в захваті то нічого не сказати) Є можливість вибрати індивідуальні заняття з викладачем онлайн, або ж приєднатися до групи студентів за своїм рівнем. Також значною перевагою, особисто для мене, є різні уроки, на різні теми, які можна вибрати і проходити. Також промова має свій інстаграм, де вони вимкладають пости з граматичними правилами у формі гри, або ж нові слова для вивчення. Дуже цікавий підхід, тому моя рекомендація

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Вот и меня интересует изучение английского языка . Подыскиваю интересные курсы или может отдельно преподавателя . 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

А мене цікавила англійська граматика і я звернулася на міжнародний портал про бізнес, освіту та технології - знайшла там комплект посібників саме на мій запит і дуже задоволена залишилася їхньою методикою навчання. Ви можете там глянути посібники з навчання англійської мови загалом .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Маючи бажання вивчити іноземну мову рекомендую заглянути ось на цей сайт https://www.metodika.ua/ в каталозі ви знайдете необхідні вам підручники. Такі тут є для різних потреб, є для дітей які ще в садочку, є для підлітків, є для групових занять, а також і для самовивчення. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
(изменено)

Hi

Изменено пользователем floris

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

It is a great thing because I know English. In this era, English plays an important role because it is one of the most common languages in the world. You will have more good chances when having this language such as having many foreign friends, having many good jobs, and traveling over the world without being worried about language. To broaden your English, you can join some English language clubs or join Drift Hunters.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация  

  • Последние посетители   0 пользователей онлайн

    Ни одного зарегистрированного пользователя не просматривает данную страницу

×